بنام هوووو!

باز هم آغازی دیگر و وصف حالی دیگر !

تعجبی نیست اگر بگویم که این برای چندمین بار است که همان مطالب و همان محتویات را به سایتی دیگر و وبلاگی دیگر می آورم.

کم کم فکر میکنم شاید کسی و یا کسانی در آن بالاها  قصد شوخی و  آزار و اذیت وبلاگ نویسان را دارد.

همان آزار و اذیت هایی که مطمئنم به سر اکثر وبلاگ نویسان مملکت می آید.

با کمی توضیح مطمئنم شما هم به منظور بنده پی خواهید برد.آخه واسه نوشتن  و ویرایش مطلب در یک وبلاگ چقدر باید از وقت و انرژی خود را صرف کرد. تازه آنهم نه باب میل خودمان بلکه طبق سلایق سایت میزبان که باز آنرا هم اعتباری نیست. یعنی در یکی از روزها متوجه میشوی سبک وسلیقه سایت عوض شده و منوال کارش را عوض کرده و در نهایت بی تفاوتی و بی مسئولیتی طی یک اطلاعیه به کاربران ابلاغ میشه از این به بعد فلان اسکریپت و فلان تگ ها رو در سایت ممنوع کردیم  و یا انتخاب قالب رو از اختیارات وبلاگ نویسان حذف کردیم.

منظورم از بی تفاوتی  سایت اینه که یک وبلاگ نویس واسه مطالب خودش که زحمت کشیده ارزش و بها میده و کسی حق نداره آن مطالب رو  به هیچ بگیره و خودسرانه در حذف و یا تغییر آنها تصمیم اتخاذ کنه.فکر کنم که منظورم رو متوجه شدید.

این معظل تنها برای بنده پیش نمی آید بلکه هر وبلاگ نویسی مطمئنا به نحوی با آن برخوردی داشته و میدونه که اوضاع محله وبلاگ نویسی خیلی بی ریخته و تنها چیزی که به آن ارزش و ثمنی نیست همان وبلاگ و اصالت قانون حمایت از صاحب اثر هست.

به هر حال امروز بنده به امید رسیدن قایق وبلاگ نویسی به ساحل آرامش و ثبات , شروع به نوشتن مطالب در سایت رزبلاگ میکنم. ساخت و ویرایش وبلاگی  در باب میل و سلیقه ام را  آغاز میکنم تا ببینیم فردا چه میشود.

با تشکر

خــــان آقــــا

سینمای کمدی, رنگی یا سیاه و سفید؟ وبلاگ ,سایت ,بی ,مطالب ,میکنم ,یک ,وبلاگ نویسی ,و یا ,وبلاگ نویسان ,ارزش و ,آزار ومنبع

آلبوم عکسهای لورل و هاردی - رنگی شده توسط خــــان آقــــا

آلبوم عکسهای چـــارلی چـــاپلین - رنگی شده توسط خــــان آقــــا

مقدمه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

deltaturist لاو موزیک پنل پیامک تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. عمومي هاست سیم خاردار معرفی کالا فروشگاهی دانلود فیلم و سریال دوبله فارسی سینمای کمدی, رنگی یا سیاه و سفید؟